Награди и много емоции на детски турнир по кикбокс във Варна (снимки)
Много емоции и заслужени награди белязаха турнира по кикбокс за деца, който се проведе във физкултурния салон на ОУ "Св. Патриарх Евтимиий" във варненския квартал "Владислав Варненчик".
Надпреварата бе в стил киклайт контакт, а организатор - СК Йоркв лицето на Станислав и Дани Бахчеванови под егидата на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.
_%20827x%20620.jpg)
Специално за откриването на шампионата бе дошъл кметът на район "Владислав Варненчик" Николай Костадинов.
В турнира взеха участие над 60 деца от клубовете в града и региона. Гости извън морската столица бяха спортните клубове Шуменска крепост и Ринг (Каварна).
Непосредствено след всяка схватка за малчуганите имаше заслужени награди.
Организаторът се беше погрижил всеки един от тях получи златен медал, грамота, лакомства и подаръци от спонсорите на инициативата.
На турнира имаше няколко ВИП гости, които раздаваха награди:
Николай Георгиев, общински съветник
госпожа Манолова - Директор на ОУ „Св. Патриарх Евтимий“
Владимир Вълев-Питбула – трикратен световен шампион по кикбокс и муай тай
Христиан Тотев – трикратен световен шампион по муай тай
Красимир Димов – член на УС на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай и Председател на съдийската колегия
_%20790x%201418.jpg)
Пламен Борисов – Световен шампион по муай тай
Кристиян Георгиев – Световен шампион по муай тай
Всички те заедно с Председателите на спортните клубове Шуменска крепост – Галин Методиев , Вокил – Галин Димов и Легия – Тодор Тодоров приветстваха победителите и ги окуражаваха по време на двубоите.
Публиката аплодираше всяко от децата и по този начин те се чувстваха горди и показваха най-доброто от себе си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

