Нападнатият от питбул старец: Отхапа ми една трета от ухото!
Ценко Ценков, пенсионерът, който бе ухапан от питбул в столицата вчера, проговори за нападението на животното. Собственикът ми се извини, но какво от това, няма никакво значение. Той е виновен за нападението. Водил го е вързано, а после го е пуснал и то ме напада, разказва за ужаса Ценко Ценков. И допълва, че лекарите му обяснили, че му е отхапано една трета от ухото.
Имах щастие в нещастието и оцелях, смее се потърпевшият.
Експерт обясни пред Би Ти Ви, че стопанинът доминира и от взаимоотношенията между него и животното зависи дали кучето ще постъпи по един или друг начин.
Собственикът на питбула-Данаил, вчера бе задържан, а после освободен под домашен арест. Повдигнато му е обвинение. Кучето е откарано в приюта в Долни Богров и ще бъде освободено под условие, че стопанинът ще се постарае за промяна в поведението му, допълни Пик.
Самият Данаил обяснява, че е нямал намерение да използва кучето за бой, за каквото се използва тази порода, а също така, че не му слага намордник, за да не го нападат други кучета.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

