Нарязаха това дърво и го оставиха така насред натоварена улица във Варна

03.06.2016 / 20:12 4

Това е ъгълът на ул. "Ген. Столетов" и ул. "Марин Дринов".

Читателка ни изпраща следния коментар на редакционната поща:

"След като снощи към 22 часа няколко големи клона от това дърво се счупиха и паднаха, за радост без да наранят никого, днес сутринта го нарязоха цялото.

Проблемът е, че работниците си свършиха работата за половин час и си тръгнаха, а след тях не се появи никой да разчисти. 

Миналата есен, когато извършваха санитарната сеч на същото това място, клоните стояха близо седмица, преди да ги приберат. Чудя се колко време ще им отнеме този път? Лошото е, че улицата е доста натоварена, а част от клонаците са на платното."

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
6
1
xXx (преди 10 години)
Рейтинг: 31583 | Одобрение: 12493
Тия дето режат и тия дето обират след тях не знайно защо са две отделни фирми , изглежда лапачката е голяма по веригата .
xxx

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама