Не е за вярване! Стоичков похвали Реал (видео)
Христо Стоичков направи нещо, което е крайно нетипично за него. Легендата на Барселона се изказа ласкаво за големия съперник на неговия Барселона - Реал (Мадрид), съобщава Блиц.
Както е известно, Камата не изпуска удобен момент да се заяде с "кралете". Този път обаче той изневери на стила си и призна, че триумфът на "белите" в Шампионска лига е напълно заслужен.
"Реал триумфира напълно заслужено в Шампионска лига. Отборът беше изключително дисциплиниран и добре подготвен във всички срещи, които изигра. Не може да им се отрече превъзходството. Има обаче едно нещо, с което не съм съгласен. Всички твърдят, че най-важните фигури в тима са Зинедин Зидан и Кристиано Роналдо. Според мен други са с основните заслуги за успехите на Реал. Това са Марсело и Лука Модрич", каза Стоичков през "Унивисион".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

