Нещо лошо се случи с изтребители на САЩ! Ето какво се знае

26.05.2016 / 21:12 9

Два изтребителя F/A-18F на САЩ се сблъскаха при нос Хатерас край бреговете на Северна Каролина.

Четиримата пилоти са катапултирали и са открити от спасители. Взети са с катер, а след това хеликоптер ги е откарал в болница, съобщават от Пентагона. Само единия от тях е с травма.

Двойната катастрофа е настъпила в 10,40 местно време, когато самолетите са извършвали тренировъчни полети, пише Life.ru.

Вече започна проверка, за да се установят причините за инцидента.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
8
3
xXx (преди 10 години)
Рейтинг: 31583 | Одобрение: 12493
И нас какво ни интересуват пилотите на САЩ . Вие петел да не сте станали щатска медия че ни информирате за такива дреболии. Утре Като почнат да падат бомбите над България на НАТО, ще ходите да им снасяте информация за БГ положението ли.
xxx

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама