Ники Кънчев съобщи добра новина за малкия Мартен: Сила сме, хора!
снимка Фейсбук/Ники Кънчев
Редактор: Веселин Златков
e-mail: veselin_zlatkov_petel.bg@abv.bg
Известният шоумен Ники Кънчев, който прие като лична кауза събирането на пари за лечението на Мартен Владев от Бургас, съобщи, че за месец са събрани над 43 хил. лева за лечението на детето.
Мартен е аутист, не може да говори, чрез преливане на костен мозък, семейството му се надява неговото състояние да се подобри. След първата вливка в Мексико има видимо подобрение в поведението на детето.
На 5 септември те заминават с Мартен на втората му вливка в Киев, съобщи Ники Кънчев. Той сподели, че събраната сума е космическа за семейство на Калин Владев и съпругата му Деница, която пък се бори с онкологично заболяване.
„Не вярвах преди това, че подобни жестове са възможни в България. Благодарим и на целия Български народ и на всички хора които бяха до нас!”, така бащата на Мартен благодари на дарителите.
От своя страна пък Ники Кънчев пожела, момчето да проговори и да запише само свое видео, с което да благодари лично на щедрите и добри хора, които са му помогнали. „Сила сме, хора!”, възкликва прочутият телевизионен и радио водещ.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

