Никол Станкулова побесня: Баща вози детето си на предната седалка, направих му знак, а той ме обиди

20.09.2025 / 13:45 2

Кадър Инстаграм

Кисел шофьор вгорчи настроението на една от популярните синоптички на Нова телевезия Никол Станкулова. И нейната реакция след това в социалните мрежи бе мигновена.

Заедно с колежката си Гери Малкоданска тя показа съвсем различно начано на деня – Гери сияеше от радост, че ги очаква спорт, а Никол изглеждаше видимо изнервена.

Причината – сутрешният трафик в столицата.

Но не пропусна да разкаже и каква неприятна случка е изживяла.

Станкулова разказа във видео, че докато карала дъщеря си Андреа на градина, се натъкнала на шокираща гледка: баща возел едното си дете в скута си, а другото – на предната седалка. Възмутена, Никол му направила знак, че това е недопустимо. Реакцията на мъжа обаче била скандална – той спрял, свирнал и започнал да я обижда.

"Направо не можех да повярвам как е възможно такова безумие и такова поведение", призна синоптичката.

За капак, малко по-късно по бул. "Черни връх" тя станала свидетел на нова сцена – този път майка возела детето си отново на предната седалка.

"Вместо да се учим как да пазим живота на децата си, всеки ден виждам примери как родители играят с него на руска рулетка", възмути се Никол.

Феновете ѝ я подкрепиха в социалните мрежи, а видеото с изповедта ѝ бързо предизвика коментари и споделяния./

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
kris (преди 10 месеца)
Рейтинг: 638879 | Одобрение: 126244
Ти я напопържай, това не значи, че ще и излезе късмета.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
1
0
MrBean (преди 10 месеца)
Рейтинг: 233011 | Одобрение: -2129
А мама да вози 3-4годишно дете право на елтротинетка и се спуска от Кауфланд на стадион Юрий Гагарин,как ви се струва!?/че и грозна беше да я напопържаш/

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама