Никола Карастоянов: Гледахме Кеймбридж, не са страшни!

03.10.2016 / 12:16 0

В хандбалния Локомотив вече придобиха впечатления от играта на евросъперника им Кеймбридж от клипчета в Интернет.

„Това, което видяхме, е достатъчно. Не са страшни и са по-слаби от белгийците, които ни елиминираха миналата есен. Имат чужденци – сърби и хървати, но в крайна сметка само от нас зависи дали ще продължим напред“, заяви за „Народно дело Седмицата“ треньорът на Локомотив Никола Карастоянов.
Както е известно, след споразумение с англичаните двете срещи от третия кръг на „Чалъндж Къп“ ще се играят в Камчия – на 21 и 22 ноември.
Карастоянов обаче уточни, че е абсурдно да подценят съперника.
„Това че сме два пъти домакини, нищо не означава. Когато аз играех, веднъж и ние си продадохме домакинството. Гостувахме два пъти на отбор в Кипър, но го бихме. Така че сме задължени да подходим максимално сериозно и отговорно срещу Кеймбридж, за да не си създаваме сами проблеми“, каза още Карастоянов.
Той разкри, че е притеснен за един от двата си най-добри състезатели – Тансер Юсню. Разпределителят не тренира от 10 дни заради болки в кръста.
„Ходи по лекари и чекръкчии, но засега няма подобрение. Надявам скоро да се оправи, за да не се наруши игровият ритъм преди старта ни в Европа. Тансер е незаменим за нас. Видяхте, че след като се контузи в първия мач на шампионския плейоф за титлата, вече не бяхме толкова конкурентоспособни и не можахме да спечелим златните медали“, завърши Карастоянов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама