Николай Денков: Когато има важни задачи за решаване, институциите трябва да бъдат заедно
Снимка: Булфото
Премиерът Николай Денков заяви, че когато има важни задачи за решаване, институциите трябва да бъдат заедно.
"Винаги съм пледирал за това, че България има да решава важни задачи, 3-те основни институции трябва да бъдат заедно във формирането на решения и изпълнението им. По отношението на настоящите проблеми правителството е свършило голяма част от задачите, това е резултат от активните усилия на всички ангажирани в тези процеси", каза той, цитиран от "Нова телевизия".
По думите му кризите в страната са започнали далеч преди конфликта между Израел и "Хамас". Денков каза още, че ще използват максимално експертизата в президентството, осново по отношение на отбраната.
Той определи разговора днес като конструктивен, а в него за в бъдеще трябва да се включат и партиите, които подкрепят правителството.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

4
3
