Нови разкрития за убийството на шведската журналистка: Била наръгана с нож

04.10.2017 / 08:11 0

Полицията обяви, че е стигнала до нови разкрития относно смъртта на шведската журналистка Ким Вал, която бе намерена мъртва на брега на Копенхаген, пише местното издание на The Local. Според информацията, Вал е била наръгана няколко пъти с нож, информира "Фокус".

Органите на реда обаче не знаят каква е причината за смъртта. Изданието напомня, че Вал бе в неизвестност няколко дни, след като посети Петер Мадсен, собственик на подводница, направена в домашни условия. В последствие тялото на Вал бе намерено на брега на Копенхаген с отрязани крайници. По-рано на подводницата на Мадсен бяха намерени записи, показващи убийството на жени по нетрадиционни начини.

Преди отпътуването


/24 часа

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама