Ново зверство във Варна! Наръгаха мъж в гърдите в „Аспарухово“! Ето какво се знае

19.04.2016 / 12:32 3

Снимка: Булфото, архив

На 17 април около 20,30 часа е получен сигнал за възникнала физическа саморазправа на ул. Розова долина в ж.к. Аспарухово. При инцидента 33-годишен мъж е получил разкъсно – контузна рана в областта на гърдите и порезна рана в бедрото.

След преглед в болнично заведение е освободен за домашно лечение, без опасност за живота. След проведени оперативно – издирвателни дейности е установен и задържан за срок до 24 часа извършителят – Д.А. (36 г.) от Варна, известен на МВР.

По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Рейтинг: 43800 | Одобрение: -1925
Изобщо не се вълнувам от сутеньорските приключения на циганите от тая улица.
5
4
Losh (преди 10 години)
Рейтинг: 41317 | Одобрение: 11482
ЗАПЕЧАТАЙТЕ КВАРТАЛА ПОД КАРАНТИНА И БЕЗ ТОВА МОСТА Е БЛОКИРАН . . . ДЕЙСТВИЯТА В ДЪРЖАВАТА НИ Е РЕЗУЛТАТ НА ТОВА В КАКВА ДЪРЖАВА ЖИВЕЕМ !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама