Няма друг като него! Вижте Супервлака по линията "Пекин-Москва"
fakti.bg
Китайската компания China South Locomotive & Rolling Stock Corporation Limited представи проект за скоростен влак, който ще се движи по линията между Пекин и Москва. Дизайнът на композицията е дело на австралийското ателие Fordyno.

В суперекспреса ще има вагони от луксозна, бизнес и икономична класа. Влакът ще преодолява разстоянието от 7 000 км между столиците на двете страни за 32 часа.

Китайският участък от железопътната магистрала (3 200 км) вече е построен. От руска страна проектът все още се намира на етап планиране. Първа ще бъде построена линията между Екатеринбург и Челябинск, за което ще бъдат похарчени 500 млрд. рубли (€6.7 млрд.), а пътуването между двата града (208 км) ще отнема само 70 минути.




Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

7
4
