Общинските администрации във Варненско работят извънредно днес

11.05.2019 / 10:14 0

ИА Фокус   

Въпреки че днес е неработен ден, в районните и общински администрации във Варна и областта трябва да има осигурени дежурни служители до 17.30 часа във връзка с изтичането на срока за подаване на заявления за вота на 26 май. 

Те ще приемат молби на гласоподаватели, желаещи да гласуват по настоящ адрес и на избиратели с трайни увреждания, които искат да упражнят вота си в подвижна избирателна кутия. 

Това съобщи председателят на Районната избирателна комисия в града Велин Жеков. 

По думите му, засега със сигурност подвижни секции ще има в две общини в областта – това са Дългопол и Вълчи дол. 

Там са изпълнени всички изисквания. 

Другата седмица ще стане ясно колко ще са подвижните секции във Варна. 

Велин Жеков посъветва, избирателите да не отлагат отиването в администрациите в последния възможен момент в рамките на работното време утре.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама