Одобриха двубой Кубрат Пулев - Джарел Милър?

07.01.2018 / 15:53 7

Международната боксова федерация (IBF) е одобрила двубой между Кубрат Пулев и американеца Джарел Милър, известен с прякора Голямото бебе, пише руският "Телеграф" и Бтв.

Победителят от този мач се превръща в официален претендент за световната титла, притежание на Антъни Джошуа. На британеца пък предстои сблъсък с Джоузеф Паркър през март.

Има вариант Кобрата да не избере битка с Милър, а да се насочи към пояса на Световната боксова асоциация (WBA).

Джарел има впечатляваща статистика на професионалния боксов ринг - 21 мача, от които 20 победи (18 с нокаут) и 1 равенство. Американецът може да се похвали и с 21 успеха от 23 двубоя в кикбокса.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
1
Mercenary (преди 8 години)
Рейтинг: 47466 | Одобрение: 11156
Че аз не съм казвал, че съм боец!Нито пък ме интересува този спорт.Този, към когото се обръщаш е ментето Мърсоля.
0
0
chirak (преди 8 години)
Рейтинг: 20270 | Одобрение: 5970
Джарел Милър поредния боксов чувал със слава на махленски биткаджия.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама