Официално: ФК Спартак подписа договор с общината за "Локомотив"

13.07.2016 / 11:45 0

ФК Спартак подписа договор с община Варна за безвъзмездно ползване на спортен комплекс "Локомотив" за пет години. Това съобщи за Petel.bg един от учредителите на клуба Атанас Атанасов.

"Това, което се очакваше, вече е факт. Преди минути подписахме договора и влизаме във владение на комплекса. До дни започваме ремонт на съблекалните и изкуствения терен, за който вече сме поръчали трева. Смятам, че ще се справим в срок и ще домакинстваме на "Локомотив" в Североизточна "В" група", каза Атанасов.

Той разкри, че в дългосрочен план идеята им е да превърнат терена до спирката на бул. "Сливница" в изкуствен, а основния терен зад залата, на който израстнаха поколения спартаклии, да бъде с естествена трева и да върне приятния си облик от 70-те и 80-те години на миналия век. Съществува вариант настоящият изкуствен терен пред залата също да бъде покрит с естествена трева, но засега по този въпрос не е взето окончателно решение.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама