Ограничават движението в участък от автомагистрала „Хемус“

15.04.2025 / 17:27 0

Снимка: АПИ

Утре - 16 април, от 10,30 ч. до 18 ч. се ограничава движението в посока София от 8-и км до км 0 на АМ „Хемус“ за геодезическо заснемане. Трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Яна“ по път I-1 Ботевград – София до пътна връзка при км 0 преди Софийския околовръстен път, при магазин „Джъмбо“, съобщават от АПИ.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно и със съобразена скорост, да спазват правилата за движение и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. 

Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик, тъй като се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент. 

Аварийната лента може да се ползва само в участъците с въведена временна организация за безопасност на движението.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама