Оперират основен футболист на Спартак

19.11.2020 / 07:36 0

Снимка: "Петел"

Универсалният футболист на Спартак Венцислав Гурков ще претърпи операция на херния. Това съобщи за "Петел" треньорът на тима Васил Петров.

Венцислав игра в много мачове с болки, но се налага хирургическа интервенция за отстраняване на проблема. До дни тя ще бъде извършена и той ще е готов за началото на зимната подготовка, каза Васил Петров.

Заради предстоящата операция Гурков няма да вземе участие и в последните два двубоя на спартаклии за тази година - домакинството срещу Устрем (Дончево) в неделя и гостуването на Доростол на 29 ноември в Силистра.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама