Още по-топло в понеделник
снимка: Булфото
През нощта ще бъде ясно. Вятърът ще се ориентира от юг-югозапад, но ще бъде слаб. Минималните температури, в повечето места, ще са между 9° и 14°. Утре ще бъде слънчево с разкъсана висока облачност. Вятърът от юг-югозапад ще се усили до умерен и с него дневните температури още ще се повишат, максималните ще бъдат между 29° и 34°, по-ниски по крайбрежието на морето, в Русе – около 34°, сочи прогнозата на НИМХ.
В планините ще бъде слънчево. Вятърът ще се ориентира от югозапад и ще бъде умерен до силен. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 23°, на 2000 метра - около 15°.
По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб и умерен вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще бъдат от 22°-23° по северното крайбрежие до 29° в района на Бургас.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

