От 21 ч. днес на два етапа спират движението по пътя Благоевград – Кулата за следствени действия

29.07.2026 / 14:14 0

Булфото

Днес от 21 ч. до 21:30 ч.  ще бъде  ограничено движението от п.в. „Симитли“ до п.в. „Брежани“ по път I-1 Благоевград – Кулата, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Причината е извършването на замерване на пътното платно по досъдебно производство.

По времена на следствените действия трафикът ще се пренасочва по обходен маршрут: от път I-1 през п.в. „Симитли“, през гр. Симитли по път III-1007, през с. Черниче - до п.в. „Брежани“ и обратно на път I-1 Благоевград – Кулата, посочват от АПИ.

От 22 ч. до 23:30 ч. ще бъде ограничено движението от п.в. „Благоевград – Юг“ до п.в. „Симитли“ по път I-1 Благоевград – Кулата като трафикът ще се пренасочва по обходен маршрут: от път I-1 през п.в. „Благоевград – ЮГ“ по АМ „Струма“ до п.в. „Симитли“ и обратно на път I-1 Благоевград – Кулата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама