От ГЕРБ настояват отстъпката за бензин да се вдигне от 25 стотинки на левче

23.11.2022 / 07:34 0

снимка Булфото

От ГЕРБ настояват отстъпката за бензин да се вдигне от 25 стотинки на левче. Идеята ще се гледа в енергийната комисия в парламента. В момента помощта, която държавата дава е 25 ст. и ще продължи до края на декември, съобщи Нова тв.

От ГЕРБ настояват за сериозно увеличение на помощта, като предлагат да се обложат свръхпечалбите на производителите. Това е записано и в проекта на решение, внесено от "Продължаваме промяната", което също ще бъде обсъдено. Те настояват и да се проследява дали горивата, произведени с руска суровина, се продават у нас или се изнасят.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама