От мястото на новия показен разстрел в България! Двама екзекутори направили на решето Роби
СЛЕДЕТЕ ВСЯКА МИНУТА В PETEL.BG НОВИ ДАННИ ЗА ПОКАЗНОТО УБИЙСТВО В ЦЕНТЪРА НА ПЕРНИК
Показно разстреляният рано тази сутрин пред кафе “Малибу” е 25-годишният наркодилър Робърт Величков. Запознати разказват, че убийците са били двама. След като гръмнали Роби, неговият приятел побягнал в пряката между “Батко Али” и “Малибуто” и паднал на земята.
Според свидетели, след изстрелите се чули викове: “Роби, стани, събуди се”, пише ПИК.
Робърт е спряган за близък до пернишкия бандит Валентин Кирилов-Пуйката, чиито приближени се издирват вече седмица по подозрение, че стоят зад серията взривове и обири на банкомати от началото на годината
Робърт е застрелян тази сутрин, около 3:00часа, между кафе “Малибу” и нон-стопа в центъра на Перник, само на няколко метра от полицейския участък.
Районът е веднага отцепен, проведени са следствени действия, а трупът е закаран в съдебна медицина.
Екзекуторите все още са в неизвестност.
А перничани вече се питат: Има ли връзка разстрела на Роби с издирваните банкови обирджии от Перник, част от екипа на Пуйката?
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

