От ръководството на Педиатрията в СБАЛ отричат за клипа с грубото отношение

21.11.2019 / 09:15 0

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

От ръководството на Педиатрията в СБАЛ отричат да е имало грубо отношение към семейството с починалото дете.

Вчера премиерът Борисов обяви, че родителите разполагат със записи, които показват грубо отношение. 

Тя не е казала, че има грубо отношение. Не сме установили никаква грешка по време на диагностично-лечебния процес, коментира за началника на отдела по педиатрия зам.-шефът на болницата Димитър Калайков.

В коридора не сме виждали лекар от болницата да преглежда деца, прегледите стават в кабинетите, навън само се вижда състоянието на детето, обясни за Нова тв проф. Радка Тинчева. 

Човек е невинен до доказване на противното! Много е опасен този феномен, който се създава - в рамките на ден са "обезглавени" три болници от техните директори, коментира д-р Даниел Илиев. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама