Отборът на Цецо Николов постигна успехи на „Млад Олимпиец”

11.10.2021 / 16:07 0

Снимки: СКТМ”Корабостроител’92

Силно представяне в националния турнир ”Млад олимпиец” по тенис на маса за юноши и девойки до 18 години, Северна България записаха състезателите на СКТМ”Корабостроител’92” .

В надпреварата в Горна Оряховица при момчетата Стоян Зайков се класира втори, като на полуфинала победи съотборника си от СКТМ”Корабостроител’92” Виктор Димчев, а на финала след, като водеше с 2:0 гейма (като втория спечели с 11:1), загуби от бившия състезател на клуба Димитър Стефанов с 2:3 гейма.

Виктор Димчев загуби в малкия финал също от бившия състезател на „корабостроителите“ Симеон Спасов с 1:3 гейма и зае четвъртото място. При девойките Димана Николова зае първото място, след като победи на полуфинала Звезделина Кънчева с 3:1 и на финала Дамла Хасанова от Две могили с 3:2 гейма.

Звезделина Кънчева и Цвета Дакова заеха съответно четвърто и пето място, като играха много добре като за първи турнир от новото първенство. На този турнир класиралите се на първите десет места се класират за финалния турнир през месец ноември.

Във финалния турнир ще участват Стоян Зайков и Виктор Димчев при юношите и Димана Николова, Звезделина Кънчева и Цвета Дакова при девойките.Тримата най-добре класирали се състезатели носят точки за класиране на финалите на ДОП през 2022 година, като по този начин девойките на клуба са първи, а юношите - втори.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg