Откриха втори бус на каналджиите, но празен
26.02.2023 / 16:43 1
Булфото, архив
Откриха и втория бус с нелегални мигранти, научи NOVA.
Той е изоставен край Перник.
Намерен е празен, пътниците в него се издирват.
Изоставеният бус и катастрофиралият тази сутрин са се движили по магистралата. С тях е имало и пилотна кола, в която се е возел организаторът, който беше арестуван до Велинград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

0
3
