Отменят лиценза на 97 обекта в Северна Македония

21.03.2025 / 14:23 0

Кадър Нова телевизия

Продължават проверките на всички издадени лицензи на обекти в Северна Македония, съобщи вицепремиерът и министър на транспорта Александър Николоски, съобщава Нова телевизия.

"От издадените над 1100 лиценза са проверени общо 643. При 97 от случаите е установено, че след издаването на лицензите юридическите лица са спрели да изпълняват законовите условия, въз основа на които са издадени. По тази причина разрешителните им ще бъдат отнети“, посочи Николоски.

Освен това министърът обяви и промени в закона, които ще допринесат за подобряване на условията в лицензионния процес.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама