Отровни ягоди плъзнаха из фермите на Острова

07.07.2017 / 15:53 0

Полицията в Лондон издаде предупеждение за разпространението на „отровни“ ягоди, откраднати от ферма в Кент, съобщават от „Метро“.

Около 100 килограма от плодовете са били незаконно изнесени от „Хил Фарм“, намираща се на „Ленъм Роуд“ миналата седмица. Според властите крадците в момента ги разпродават не само в британската столица, а и из цяла Англия, предаде novini.bg

По данни на полицията ягодите са били третирани с отровен химикал, чиято цел е да се подпомогне растежа. Именно той може да причини отравяне на стомаха. Откраднатото е на стойност 300 паунда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама