Отровното трио сподели снимка от блокадата пред БНТ: Аплодисменти за достойните момичета, това са гражданите на България
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка Булфото
"Аплодисменти за достойните момичета от БНТ, които поздравяват протестиращите!", това публикува на страницата си във Фейсбук Отровното трио като коментар към снимка на агенция Булфото на чистачки в държавната телевизия, които махат на протестиращите от тази сутрин.
От Отровното трио добавят:
"Редно е държавната национална телевизия да вземе пример от тях, а не да обмисля репресии спрямо изразеното щастие на лицата им. Това са гражданите на България."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

