Отвлякоха Григор Димитров
Булфото
Григор Димитров е бил отвлечен от гаджето си Ейса Гонзалес на рождения си ден. Българинът говори за мексиканското си гадже в интервю за списание GQ.
"Няма да ви лъжа - моята приятелка ме отвлече за няколко дни, невероятно беше! - каза Гришо. - А беше и напълно неочаквано. Винаги съм казвал, че това са най-хубавите моменти.", пише България днес.
След отвличането Григор отпадна още в първия кръг на турнира от Големия шлем "Ролан Гарос". Димитров отново се контузи и се отказа още по време на първия си мач. Според някои информации травмата в адукторите му е хронична. Българинът отпада за четвърти пореден път заради контузия в турнир от Големия шлем. Така той ще изпадне от топ 20 на световната ранглиста другата седмица.
Още в https://www.bgdnes.bg/sport/article/20598216
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

