Отвяха Гришо на старта в Рим
Снимка: Булфото, архив
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна безславно в Рим с след загуба от германеца Александър Зверев с 1:6, 4:6.
Вторият сет започна идентично и Димитров допусна пробив отново в третия гейм, след което Зверев отново взе подаването си и дръпна с 3:1.
В последствие двамата взеха сервис геймовете си, а Гришо трудно спечели сервиса си, за да намали до 4:3. Българинът най-после направи пробив, но в последствие загуби сервиса си и Зверев отново дръпна с 5:4.
При свой сервис Зверев достигна до три мачбола и не сгреши още при първата възможност, затваряйки сета и мача с 6:4
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

