Първи снимки от катастрофата с жертва на пътя Пловдив - Пазарджик

24.11.2023 / 11:32 1

Редактор: Недко Петров

Стопкадри Нова нюз

Показаха първи снимки от катастрофата в 9:30 часа тази сутрин на главния път Пловдив Пазарджик, която взе една жертва.

Три са автомобилите, които са участвали в тежкия инцидент - два леки автомобила и един микробус, а това, което се знае по първоначална информация е, че загиналият мъж е бил водач на единия автомобил.

Говорителят на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов разкри подробности за трагедията.

След като спасителните екипи на сектор Пътна полиция към Райноно управление Пазарджик и на Пожарна безопасност, и екипа на Спешна помощ са пристигнали на мястото, колегите се установили наистина много тежък пътнотранспортен инцидент, в който участие са взели два леки автомобила и микробус, започна той по Нова нюз.

След удара единия от леките автомобили, който е бил с газова уредба, се е самозапалил и пожарът е обхванал и микробуса, който е изгоряла напълно. Двама от водачите участници в пътнотранспортното произшествие са успели да напуснат безпрепятствено управляваните от тях моторни превозни средства, докато третият участник, за съжаление е загинал. В неговата кола се е възпламенило газовото устройство. Неговата самоличност не е установена, тепърва предстои това да бъде направено, добави Стоянов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
бачо Кольо (преди 2 години)
Рейтинг: 22510 | Одобрение: 5930
И после да караш кола с АГУ  е голяма далавера-егати и далаверата!Да не дава Господ!
Колкото повече,толкова повече!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама