Павлин Николов обяви целта на Спартак
Снимка Фейсбук, Спартак Варна
Шефът на Спартак Варна Павлин Николов изрази задоволство от силния старт на отбора в първенството, но остана здраво стъпил на земята.
Той обяви и целта на „соколите“ през тази кампания.
„Доволни сме от това, което показват играчите, а и Томаш и помощниците му се справят перфектно. Занапред ще продължим да играем мач за мач, да изграждаме собствен разпознаваем стил и да надграждаме, като ще направим всичко възможно да се развиваме по възходяща линия“, каза Николов.
Запитан какво стана с тригодишния план, който бе обявил и който включва Спартак да се бори за бронзовите медали и участие в европейските турнири, строителният предприемач заяви дипломатично: „Планът още не е изтекъл. Той изтича през май 2025 година, така че ще видим какво ще се случи“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

