Пеевски с нови снимки по казуса с изборите в Пазарджик и обвини Бойко Рашков в лъжа
Снимки: Булфото
Лидерът на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски показа нови снимки в кулоарите на парламента във връзка с казуса с частичните местни избори за общински съветници в Пазарджик и обвини депутата от ПП-ДБ Бойко Рашков в лъжа, предава БТА.
На 30 октомври Пеевски показа снимки, на които, по неговите думи, са бившият министър на вътрешните работи Бойко Рашков, сега депутат от ПП-ДБ, и Мухарем, известен с прозвището Мухата. В отговор Рашков заяви, че няма представа кой е този човек и допълни, че се е здрависвал с много хора.
„Този навес къде се каза, че е от сатрапа Рашков – на кръстовището в Пазарджик, нали така?“, заяви лидерът на ДПС. "Ето го къде е навесът – къде се каза, че е - на кръстовището в Пазарджик, а той е в Хасково, улица "Стара планина", посочи Пеевски, показвайки снимки и карта на Хасково. „Сатрапът Рашков отново излъга, гърчи се тука при вас, хванат на местопрестъплението, като червей, заедно с момичето с пеньоара“, каза Пеевски и добави: „Ще ги разкривам докрай“.

„Няма да позволя никога повече тези хора да тормозят нашите хора, както са ги тормозили по времето на комунизма и по неговото министерстване като вътрешен министър на другия сатрап с шкодата. Никога няма да се случи. Аз съм гарант за това. Делян Пеевски.“, каза още лидерът на "ДПС - Ново начало".
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

3
0
