Пенсионерка е със счупен череп след побой от сина й

09.01.2024 / 10:04 1

Снимка: Петел

Служители на РУ – Елена задържаха 52-годишен от село Майско, нанесъл побой на майка си. Сигнал за случая е получен около 13,30 ч. в понеделник, съобщи полицията.

По първоначална информация между двамата е възникнал скандал, който е прераснал в побой.

След намесата на полицията възрастната жена е откарана във великотърновската болница и настанена за наблюдение с фрактура на черепа.

Синът й е задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. По случая е започнато досъдебно производство под наблюдението на прокуратурата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
kris (преди 2 години)
Рейтинг: 638354 | Одобрение: 126049
Пета Божа заповед : Почитай майка си и баща си, за да живееш дълго и щастливо.....! Да биеш майка си е смъртен грях.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама