Пет доживотни присъди за мелбърнския нападател от 2017 г.

22.02.2019 / 13:59 0

Снимка Булфото

Пет доживотни присъди получи жителят на австралийския град Мелбърн Димитриос Гаргасулас, който извърши атака с кола на 20 януари 2017 г., предаде Би Би Си, цитиран от новини.бг.


26-годишният мъж бе признат за виновен в пет умишлени убийства. Обвинението искаше той да бъде освободен без право да предсрочно освобождаване.

Съдията определи постъпката на мъжа като страхлива. Той обаче постанови, че Гаргасулас може да подаде молба за преразглеждане на решението на магистратите след 46 години.

Осъденият отрече вината си. "Действах по Божията воля", каза мъжът, който е шизофреник, в последната си реч пред съда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама