Писателка: Маските трябва да останат като последна мярка срещу епидемията

28.03.2022 / 16:26 1

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected]

кадър Нова тв

В България маските се носят отдавна навсякъде по лицето и главата, сама не и на мястото, за което са предназначени. Смятам, че маските трябва да останат като последна противоепидемична мярка, защото така или иначе К19 съществува, хората боледуват. Не смятам, че трябва маските да отпадат, особено на затворени пространство.

Това коментира пред Нова тв писателката Цветелина Цветкова.

На мен също много ми е писнало от маските, страшно е неудобно да се ходи в тях. Но как ще бъдат нещата оттук-нататък не е много ясно. Ще си плащаме ли тестовете, няма ли, кой как ще решава какви мерки да налага - нищо не е ясно. Например мога да ви кажа, че във Видин никой не носи маски много отдавна. А там има много малко ваксинирани хора, има много починали от К19. Съжалявам, че ги казвам тези неща, но трябва да се кажат и да спазваме мерките, за да не се саботираме сами, коментира тя. 

Смятам, че ако паднат маските сега, скоро пак ще трябва да ги сложим, допълни тя. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
cron1 (преди 4 години)
Рейтинг: 163294 | Одобрение: -23791
Стига с тия м,аски и ограсни
Марио Кроненберг

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама