Пиян българин се развя гол на летище във Флорида и се сби с полицията

08.02.2024 / 11:40 0

Кадър Ютуб

Пиян нашенец си го развя пред пълно летище, съобщи Daily Mail.

36-годишният Мартин Евтимов, за когото се предполага, че е българин, спретна същинско шоу на международното летище "Форт Лодърдейл-Холивуд" в американския щат Флорида в понеделник, след като се съблякъл и тичал гол през помещенията за проверка на един от терминалите, след което и се търкалял по земята.

Евтимов е пристигнал на летището със собствен автомобил, след което се е съблякъл и е влязъл в помещенията на аерогарата, предизвиквайки смут и паника сред чакащите проверка пасажери. На пияна глава той опитал да проникне в една от служебните стаи на летищните власти, след което налетял на бой на един от полицейските служители на терминала, пише "Телеграф".

При ареста Евтимов оказал съпротива. Срещу него са повдигнати множество обвинения, включително за хулиганство, съпротива при арест и непристойно поведение. Определена му е гаранция в размер на 3 500 долара, което е малко над 6 000 бона в лева.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама