Подаръци за Виктор Орбан от Лудогорец (снимки)

26.07.2018 / 12:43 2

Премиерът на Унгария Виктор Орбан беше специален гост на мача с МОЛ Види, завършил 0:0. Той пристигна на стадион "Лудогорец Арена" половин час преди началото на срещата от втория квалификационен кръг на Шампионска лига, пише Блиц.

Ръководството на Лудогорец в лицето на собствениците Кирил и Георги Домусчиеви, президента Александър Александров, изпълнителния директор Ангел Петричев и председателя на борда на директорите Теменуга Газдова проведе разговор с Виктор Орбан.

Премиерът на Унгария получи подаръци от българските си домакини, след което зае мястото си в официалната ВИП ложа. Орбан изгледа мача в компанията на Кирил и Георги Домусчиеви, както и на собственика на МОЛ Види.

Министър-председателят на Унгария е привърженик на МОЛ Види, дори живее до стадион "Панчо Арена", където на 1 август Лудогорец ще гостува за реванша. 



Решителният сблъсък за класиране в третия квалификационен кръг на Шампионска лига ще се играе във Фелчут. Селото с население от близо 1700 жители е известно като най-богатото в Унгария именно благодарение на Орбан, който го развива много успешно в последните години.

 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама