Politico: Белият дом бойкотира телевизия CNN

01.02.2017 / 09:45 0

Тамошните журналисти възприемали информацията тенденциозно

Представителите на Белия дом отказват да се появяват в американската телевизия CNN, съобщи Politico. „Ние изпращаме своите представители там, където, според нас има смисъл да прокарват нашите приоритети” – цитира изданието изявление от Белия дом, в което се казва, че CNN не е такава медия, съобщава Блиц.


Ставало дума не за пълно отказване от сътрудничеството със CNN, но представителите на Белия дом няма да се появяват в студията на телевизията.
 
Представители на администрацията продължават да общуват с журналистите от телевизията, но прессекретарят на Белия дом Шон Спайсер и съветникът на президента Келиън Конуей не са се появявали в програмите на телевизията от няколко седмици.
 
Както съобщава Politico, Спайсер опроверга предположението, че Белият дом е „отлъчил” CNN. Той обаче отбелязал, че не възнамерява да „сътрудничи с хора, които нямат желание да възприемат информацията не тенденциозно”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама