Полицията издирва 17-годишно момиче от Дупница

24.02.2024 / 08:32 0

Полицията в Дупница издирва 17-годишно момиче. Тя е в неизвестност от 22 февруари късно вечерта, когато родителите ѝ са съобщили в полицията, че не се е прибрала и търсят помощ. Служителите предприели незабавни оперативно-издирвателни действия.

Ивана била на училище в четвъртък. След края на учебния ден оставила телефона си в класната стая и оттогава е забелязвана няколко пъти на камерите на хранителен магазин, предава Нова тв.  Това обясни в ефира на „Събуди се” кметът на града Първан Дангов. „Проблемно дете е в семейството, консултирана е с лекар”, така градоначалникът отговори на въпроса дали момичето има психически проблеми.

Изграден е оперативен щаб за координиране на действията по издирването в РУ на МВР Дупница. В екипите са включени освен служители на областната дирекция, доброволни от ДФ към Община Дупница, ППС и служители на жандармерията.

Издирвателните действия се осъществяват на територията на община Дупница и продължават и в момента. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама