Полицията в Лондон затвори за кратко улици близо до парламента по съображения за сигурност

09.03.2019 / 19:46 2

Британската полиция затвори днес за кратко лондонския Уестминстърски мост и улици близо до парламента и до централата на лондонската полиция заради подозрително превозно средство, съобщи БТА, позовавайки се на Ройтерс.


Говорител на полицията каза, че нейни служители са отцепили район до крайбрежната улица "Виктория" покрай Темза, близо до Скотланд ярд и площада пред парламента. В социалните мрежи се появиха снимки на засилено полицейско присъствие в тази централна част на Лондон, където обикновено има много туристи.

Полицията съобщи в Туитър, че инцидентът е приключен, че превозното средство, породило подозрения, не представлява опасност и всички улици скоро ще бъдат отворени за движение.

В Обединеното кралство е обявена четвърта от 5 възможни степени на опасност от тероризъм след пет нападения през 2017 г., при които загинаха общо 36 души. Едното от тях бе на Уестминстърския мост.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
4udovi6teto (преди 7 години)
Рейтинг: 36500 | Одобрение: 9445
Е, скоро не бях чел толкова тъпа "новина". Наистина кукуригаш, Петльо! 
Валери Станков
1
0
гарфилд (преди 7 години)
Рейтинг: 61628 | Одобрение: 18898
Елате да затворите и нашия парламент. От съображения за сигурност на българския народ. 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама