Полицията задържа трафикант на мигранти край Пазарджик

28.07.2022 / 14:07 0

Снимка Булфото

Удар на полицията в наш град.

Мъж, превозвал мигранти е задържан от автопатрул на Районното управление в Пазарджик. При опит да бъде спрян между селата Калугерово и Лесичово той се опитал да избяга от униформените, съобщава БНР. 

Полицаите  веднага го последвали и не след дълго видели колата да спира, а шофьорът да бяга от нея. Малко по- късно 37- годишният софиянец е арестуван. В автомобила му са открити  двама чужденци без документи за самоличност. В резултат на допълнителни издирвания са открити и още петима мигранти, които били свалени от мъжа преди да бъде спрян, пише Novini.bg. 

Мигрантите са от Афганистан и Пакистан, но са без документи за самоличност. Днес те ще бъдат транспортирани и настанени в Специализиран дом за настаняване на чужденци към Дирекция „Миграция“. Шофьорът на леката кола е задържан в ареста за срок от 24 часа, а Аудито му е иззето. По случая се водят досъдебни производства.   

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама