Пореден кандидат за поста на Тереза Мей

31.05.2019 / 01:54 0

Марк Харпър е 12-ият кандидат, който се включва в надпреварата за наследник

Появи се нов пореден кандидат за поста на Тереза Мей. Бившият британски министър по въпросите на имиграцията Марк Харпър обяви, че издига кандидатурата си за председател на Консервативната партия, съобщи телевизия "Скай".

Преди пет години Марк Харпър подаде оставка като британски министър по въпросите на имиграцията. Той беше уличен, че е наел за чистачка чужденка , която не е имала разрешение да работи във Великобритания.

Самият Харпър се оправда, че е бил подведен от жената, която му е представила фалшиви документи. Той все пак предпочете да напусне правителството.След близо три години начело на властта, Тереза Мей обяви, че се оттегля на 7 юни. Марк Харпър е 12-ият кандидат, който се включва в надпреварата за наследник на Тереза Мей./ Блиц

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама