Поредна титла за Мирослав Шмидт от СКТМ „Комфорт“

12.03.2023 / 17:42 0

Снимки СКТМ "Комфорт"

За поредна седмица високите спортни резултати не ни подминават Мирослав Шмидт от СКТМ “Комфорт” и той потвърди, че израства с всеки изминал ден. Талантът стана шампион на НТ ”Млад Олимпиец” - финален етап до 13 години в Полски Тръмбеш, след като на финала победи съотборника си Виктор Димитров след много оспорван мач с 3:2 гейма.

Димитър Йовев от СКТМ „Комфорт“ се класира на 5-о място с баланс 6 победи и само една загуба от Мирослав Шмидт на четвъртфинал.

Данаил Кирилов се нареди сред първите 16 в крайното класиране, на две места пред друг представител на варненския клуб - Томас Михаил.

Младата надежда на СКТМ „Комфорт“ Йоан-Давид Олива (10-годишен) се представи на ниво и се класира на 24-то място, като това е негово първо участие при 13-годишните.