Поредно домашно насилие: Удариха жена с маса по главата

02.01.2025 / 14:48 1

Снимка: Пиксабей

Задържаха 42-годишен мъж от Горна Оряховица за домашно насилие. Предполага се, че той нападнал с шамари и ударил с туристическа маса по главата жена си. По случая е образувано досъдебно производство. 

На 1 януари в 5,55 ч. е получен сигнал от сина на потърпевшата, от който става ясно, че баща му е атакувал с шамари 40-годишната си жена след възникнал семеен скандал, съобщава Нова телевизия. На улицата пред дома им в Горна Оряховица мъжът я ударил и със сгъваема туристическа маса по главата. 

След преглед във Спешния център се установява повърхностна порезна рана на предполагаемия извършител, за която той твърди, че е причинена от жена му с нож. 

Мъжът е задържан за срок до 24 часа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
1
kris (преди 1 годинa)
Рейтинг: 638750 | Одобрение: 126205
Свършил бил суджука.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама