Пострадалият Ренър от болницата: Благодаря и изпращам любов на всички

04.01.2023 / 10:51 0

снимка instagram/jeremyrenner

Актьорът Джереми Ренър, който пострада тежко в инцидент и се наложи настаняването му в болница, публикува благодарствен пост в инстаграм. 

Благодаря на всички за милите думи. Сега съм твърде объркан, за да пиша. Изпращам любовта си към всички, пише той.

Той сподели снимка от болничната стая, на която се виждат охлузвания по лицето му. Звездата от "Отмъстителите" беше откаран до лечебно заведение преди дни, след като бе блъснат от собствения си снегорин, който тежи над 6 тона - три пъти повече от лек автомобил, предаде бТВ.

Ренър е получил гръдна травма и ортопедични наранявания. Актьорът вече е в стабилно, но все още критично състояние и се намира в интензивното отделение.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама