Повдигат обвинения на задържания мъж, дърпал ученици в тоалетната

19.05.2018 / 10:28 0

кадър: Бтв

Днес се очаква да бъдат повдигнати обвинения на мъжа, задържан заради това, че отправял сексуални намеци към деца в столичното 17-о училище в кв. „Западен парк”.

Ученици твърдят, че мъжът е затворил в тоалетната две момичета от първи клас, като според някои деца той е показвал порнографски клипове на телефона си. Според източници на bTV след това е имало опит за блудство и досъдебното производство се води именно за такова престъпление.

Тази сутрин в двора на училището се събраха и родители, които заявиха, че очакват адекватни действия от прокуратурата и държавата.

„Очаквам да покажем на всички деца и на цялото общество, че България е държава, в която властва върховенството на закона и всички компетентни органи заедно да си свършим добре работата, за да гарантираме сигурността на нашите деца”, заяви и директорът на училището.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама