Пожар избухна в заведение в Благоевград
кадър: Нова тв
Сериозен пожар избухна в събота вечер в сграда на заведение в централната част на Благоевград. За щастие няма данни за пострадали хора, но причината за възникването на огъня все още не е установена.
По информация на NOVA, заведението е било отворено по време на инцидента, но посетителите са били евакуирани своевременно.
На място незабавно са пристигнали екипи на пожарната, които с помощта на кран са се издигнали на високо, за да обливат с вода горящата част от покрива. Пожарникарите са предприели действия и по охлаждане на съседната сграда, за да предотвратят разпространението на огъня. Благодарение на бързата и координирана намеса, пожарът е овладян.
Централната част на града е блокирана, а движението – ограничено. Екипи на пожарната ще останат на място през нощта, за да следят обстановката и да предотвратят евентуално ново възпламеняване. Материалните щети по заведението са значителни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

