Пожар изпепели апартамент във Варна

10.07.2017 / 15:11 2

Снимка Булфото

В неделя малко преди полунощ пожар унищожи половината домашно имущество в апартамент във Варна, съобщиха от пресцентъра на полицията в града.

Пожарът лумнал в стая от апартамент на ул. „Мадара“ в около 23,05 часа. Причината за инцидента е късо съединение е осветителни тела.

За щастие няма пострадали хора. Унищожени са легло, ролетна щора, домашно имущество, опушени са 200 кв. м стени. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Рейтинг: 43800 | Одобрение: -1925
Тез килоти не изсъхнаха ли вече, цяла зима тази снимка публикувате.   Между другото, сменете си всички осветителни тела с LED такива, щото телевизорите ги сменихте, не се стискахте за 1000 лв., но 10 лв. за LED осветление се скрънзите.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама