Пред общината: Две жени от Шумен набиха и заплашиха с убийство своя съгражданка

04.12.2024 / 13:11 0

снимка: Община Шумен

Две жени от Шумен са нанесли побой и са отправили закани за убийство към 51-годишна жителка на града, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. 

Сигналът за нарушаване на обществения ред пред страничен вход на сградата на община Шумен е подаден малко след 11:30 часа вчера в дежурната част на районното полицейско управление в града. Към мястото веднага е бил насочен екип на охранителна полиция, предаде БТА. 

Установено е било, че две жени- на 28 и 29 години, от Шумен нанесли побой и отправили закани за убийство към 51-годишна жителка на града. Случаят е докладван незабавно в компетентната прокуратура.

Двете жени са задържани за срок до 24 часа в полицейския арест в Шумен. Образувани са две досъдебни производства- за отправените закани и заплахи, и за причиняване на телесна повреда по хулигански подбуди.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама