Премиерът: И вторият вот на недоверие ще е пълна загуба на време

13.10.2023 / 16:03 0

снимка Булфото

И вторият вот на недоверие ще е пълна загуба на време, коментира премиерът Николай Денков след като парламентът отхвърли първия опит за сваляне на правителството.

Опозицията тръгна с абсолютно погрешен подход. Аргументите им са неверни и се основават на лъжи. Нямаше аргументи, които по същество да изискват този вот. Само се загуби парламентарно време, коментира Денков.

Министър-председателят благодари на всички депутати, подкрепили кабинета. „Важно е да има политическа подкрепа. Ценя високо всеки един глас. Това ни дава основание да продължим и да си изпълняваме управленската програма”, поясни той.

Премиерът смята, че вторият вот на недоверие, който от БСП смятат да внесат заради национална сигурност и отбрана, ще бъде „пълна загуба на време”, предаде Нова тв.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама